kurs pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy – zdobądź odpowiednie kwalifikacje

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest cennym i potrzebnym doświadczeniem. Pozwala na uratowanie zdrowia, a nawet życia osoby poszkodowanej. W takich momentach trzeba działać szybko i pewnie. Chcesz zdobyć odpowiednie kwalifikacje? Wybierz kurs pierwszej pomocy i zadbaj o swoją przyszłość!

Kurs pierwszej pomocy pozwoli Ci na nabycie niezbędnych umiejętności

Odpowiednie przeszkolenie w zakresie udzielenia pierwszej pomocy pozwala na szybkie reagowanie w nagłych sytuacjach. Edukacja w tym zakresie jest bardzo ważna, ponieważ może wpłynąć na zdrowie Twoje, a także ludzi w Twoim otoczeniu. Kurs pierwszej pomocy uczy, w jaki sposób pomóc innym. Jest to również ważna kwestia, ze względu na rosnące wymogi pracodawców. Biorąc udział w naszym kursie zyskasz umiejętności, które sprawią, że Ty i Twoi współpracownicy będziecie czuli się bezpiecznie.

Na czym polega kurs pierwszej pomocy?

Kursy oferowane przez naszą placówkę pozwalają na zdobycie wiedzy w zakresie wybranego szkolenia. Jeżeli zdecydujesz się na kurs pierwszej pomocy, nasza doświadczona kadra pedagogiczna przeszkoli Cię w zakresie ratowania zdrowia oraz życia osób rannych. W trakcie zajęć będziesz mógł zmierzyć się z ćwiczeniami, które pozwolą Ci na wykorzystanie informacji w praktyce. Będzie to możliwe dzięki specjalistycznym sprzętom, takim jak fantomy ćwiczebne czy defibrylatory AED.  Szkolenie w naszej szkole przygotuje Cię do udzielenia potrzebnej pomocy w trakcie wypadków komunikacyjnych, nagłych stanach zagrożenia życia oraz innych okolicznościach. Nauczymy Cię w jaki sposób ratować niemowlęta, dzieci, a także osoby starsze.

Postaw na rozwój osobisty

Jeżeli chcesz pogłębiać swoją wiedzę, zdecyduj się na kursy w Niepublicznym Zespole Szkół Rzeszów. Posiadamy szeroką ofertę szkoleń, które wzbogacą Twoje CV. Umiejętności nabyte w trakcie kursów, zwiększą Twoją szansę na zdobycie satysfakcjonującej pracy. Dodatkowo, zdobyte przez Ciebie informacje zostaną potwierdzone specjalnym certyfikatem oraz dyplomem. Rozwój osobisty oraz ciągłe poszerzanie wiedzy zwiększy Twoje możliwości na rynku pracy. Zacznij zmiany na lepsze i wybierz kurs pierwszej pomocy.