Technik organizacji reklamy

Technik organizacji reklamy – wybierz zawód dla siebie

Masz tysiące pomysłów na minutę? Pasjonujesz się światem reklamy? Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, kreatywną i szukającą pracy, która dałaby Ci wiele satysfakcji, to praca w reklamie jest dla Ciebie stworzona. Reklama jest dźwignią handlu i ciągle się zmienia, pracując w niej, zapewnisz sobie ciągły rozwój.

Czym zajmuje się Technik Organizacji Reklamy?

Do Podstawowych zadań technika organizacji reklamy należy przygotowywanie usług reklamowych, pozyskiwanie zleceń i pośrednictwa w ich wykonywaniu oraz wyszukiwanie klientów zainteresowanych konkretnymi usługami reklamowymi. Technik organizacji reklamy przeprowadza także analizy marketingowe, zajmuje się zbieraniem informacji na temat zleceniodawcy i jego oczekiwań. Opracowuje informacje niezbędne do realizacji zadań reklamowych. W naszej szkole w Rzeszowie dowiesz się jak posługiwać się narzędziami marketingowymi, jak rozwijać i budować wizerunek marki lub produktu, jak przygotować profesjonalną kampanię reklamową z wykorzystaniem różnorodnych technik reklamy wizualnej. Zdobędziesz takie kwalifikacje jak: sprzedaż produktów i usług reklamowych, organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej.

Gdzie może pracować Technik Organizacji Reklamy?

Branża reklamowa jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branży na świecie. W tej pracy najważniejsze są dobre i świeże pomysły. Pracę znajdziesz w każdej firmie, w której potrzebni są specjaliści od promocji i reklamy – czyli wszędzie. Wszystkie miejsca pracy łączy jedynie to, że głównym celem jest, jak najkorzystniejsze sprzedanie towarów lub usług dla jak najszerszej ilości potencjalnych klientów.

W NZS w Rzeszowie dowiesz się wszystkiego o procesie sprzedaży i reklamy!

Nauczymy cię jakie metody reklamowe generują najwięcej sprzedaży i z czego wynika ich efektywność. Zostaniesz specjalistą łączącym wiedzę ekonomiczną, plastyczną, psychologiczną z umiejętnością planowania i organizacji kampanii reklamowych i promocyjnych. Pokażemy, jak można połączyć różne działania marketingowe, aby jeszcze skuteczniej sprzedawać. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą rozległą wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Chcesz zostać specjalistą od reklamy?  Zapisz się na kurs kwalifikacyjny technika organizacji reklamy już dziś – skontaktuj się z nami osobiście lub e-mailowo, korzystając z naszej strony.