Studium Rzeszów kierunki

Studium Rzeszów – kierunki przyszłościowe czekają na uczniów!

Każdy młody człowiek powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest wykształcenie. Najlepiej jeśli jak najwcześniej zadecydujesz, co chcesz robić w przyszłości, by potem kształcić się w jednym kierunku. Niepubliczny Zespół Szkół w Rzeszowie również pomaga, w jak najlepszym kształceniu przyszłych specjalistów na wielu kierunkach.

Jak wybrać odpowiedni kierunek dla siebie? Niepubliczny Zespół Szkół radzi, by wybierać według osobistych preferencji!

Żebyś dobrze czuł się w wybranym przez siebie zawodzie, warto przemyśleć w jakiej pracy odnalazłbyś się najlepiej. Na początku warto ustalić, czy wolałbyś pracę w ruchu czy siedzącą. Innym kryterium też jest możliwość pracy wśród ludzi lub samodzielnie. Jeśli to ustalisz, łatwiej będzie znaleźć odpowiedni zawód, który będzie przynosił satysfakcję i korzyści. Warto też sprawdzić, które zawody mają duże zainteresowanie. Z pomocą osobom niezdecydowanym, jak również tym zdecydowanym, którzy chcą zdobyć solidne wykształcenie, przychodzi Niepubliczny Zespół Szkół w Rzeszowie, który oferuje kompleksowe kształcenie. W naszej szkole zdobędziesz wykształcenie, dzięki któremu znajdziesz dobrą, przyszłościową pracę, która pomoże Ci się rozwinąć.

Jakie kierunki oferuje NZS Rzeszów?

Warto zaznaczyć, że kształcimy w wielu dziedzinach. Są to m.in. czterosemestrowe technika usług kosmetycznych, technikum rachunkowości i administracji, a także opiekun w domu pomocy społecznej i opiekun osoby starszej. Ponadto kierunkami z krótszym czasem nauki jest technik BHP i opiekunka środowiskowa. Po ukończeniu szkoły, absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia szkoły, jak również dyplom zawodowy i zawodowy paszport potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Oferujemy studium Rzeszów kierunki przyszłościowe, które pozwolą na rozwinięcie swoich zainteresowań oraz predyspozycji zawodowych. Możesz być pewny, że wykształcenie, które u nas zdobędziesz, będzie przydatne przez wszystkie lata.

U nas zdobędziesz kompleksowe wykształcenie!

Niepubliczny Zespół Szkół kształci na poziomie szkoły średniej i policealnej. Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, spełniające wymogi, które są określone w ustawie dla szkół publicznych. Nauka odbywa się zgodnie z podstawą kształcenia zawodowego, zatwierdzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową. 

 

Studium Rzeszów kierunki:

Technik usług kosmetycznych
Technik BHP
Technik rachunkowości
Technik administracji
Opiekunka środowiskowa
Asystent osoby niepełnosprawnej
Opiekun w domu pomocy społecznej
Opiekun osoby starszej