szkoła kosmetyczna Rzeszów nzs-rzeszow.pl

Szkoła kosmetyczna Rzeszów – zdobądź opłacalny zawód

Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań jest kosmetologia, możesz kształcić się w Rzeszowie właśnie w takim kierunku. Nie ważne czy zastanawiasz się nad uzyskaniem nowego zawodu, czy chcesz po prostu podnieść swoje kwalifikacje, NZS Rzeszów to miejsce, w którym zyskasz praktyczne umiejętności i poszerzysz swoją wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą edukacyjną!

Technik usług kosmetycznych – zdobądź zawód w dwa lata

Rynek usług kosmetycznych dynamicznie się rozwija. W związku z tym potrzebni są nowi pracownicy. Ogromną rolę odgrywa więc gruntowne wykształcenie, które pozwala stać się atrakcyjnym pracownikiem dla wielu firm, klinik, gabinetów. Podstawą do wykształcenia kierunkowego jest między innymi zdobycie tytułu technika usług kosmetycznych. Może on wykonywać zabiegi z zakresu kosmetyki leczniczej, upiększającej czy zachowawczej, zabiegi fizykoterapeutyczne, przygotowywać różnego rodzaju produkty wykorzystywane przy tych zabiegach, prowadzić pielęgnację skóry głowy i włosów, oczu, cery i całego ciała, a także wykonywać manicure, pedicure, makijaż czy depilację. Wszystkie te umiejętności nabywa technik usług kosmetycznych w NZS Rzeszów. Wybierając naszą szkołę możesz znaleźć zatrudnienie w licznych salonach kosmetycznych, SPA, odnowy biologicznej, studiach stylizacji i wizażu, a także prowadzić własną działalność gospodarczą. W 2 lata przygotujemy Cię do zawodu, potwierdzając kwalifikacje wydaniem dyplomu zawodowego i dokumentu Europass.

Kurs kosmetyczny podniesie Twoje kwalifikacje

Po zdobyciu tytułu technika usług kosmetycznych możesz również poszerzyć swoją wiedzę wybierając poszczególne kursy z naszej oferty: kurs wizażu I stopień, kurs przedłużania rzęs metodą 1-1, kurs stylizacji paznokci, kurs kosmetyczny, a nawet kurs masażu I stopień. Wszystko zależy od tego, co najbardziej lubisz robić i w czym chcesz się specjalizować w przyszłości.

Nie czekaj, zadbaj o swoją przyszłość!

Jeśli to właśnie kosmetyka stanowi branżę, w której czujesz się najlepiej i z pasją oddajesz się pielęgnacji skóry czy poszczególnych części ciała, spełnij swoje marzenia, zapisując się do szkoły kosmetycznej Rzeszów. Niepubliczna Szkoła Zawodowa w Rzeszowie to placówka dla dorosłych, która ma uprawnienia szkoły publicznej. Kształcimy w oparciu o podstawy programowe zatwierdzone przez MEN. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, wygodnym dla osób pracujących.

Szkoła kosmetyczna Rzeszów – jak się zapisać?

Aby zapisać się do naszej szkoły wystarczy wykształcenie średnie, nie wymagamy matury. Możesz zrobić to przez internet, rezerwując sobie miejsce na liście słuchaczy. Pełen zapis jednak odbywa się w naszej szkole. W sekretariacie należy złożyć wszelkie wymagane dokumenty. To pierwszy krok to Twojej kariery w przyszłości!