Grafik komputerowy

Kurs grafiki komputerowej – podnieś swoje kwalifikacje!

Kurs dedykowany jest dla osób pragnących wykonywać zawód Grafika komputerowego. NZS w Rzeszowie wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu grafiki komputerowej. Spośród ogromnej gamy różnorodnych i interesujących kursów, trzeba samemu zdecydować, które z nich należy rozważyć. Jeśli podążasz za trendami technologicznymi, szukasz ciekawego zawodu, gdzie rozwiniesz swoją wyobraźnię, to kurs grafiki komputerowej jest dla ciebie!

Dlaczego warto uczyć się grafiki komputerowej?

Grafika komputerowa wykorzystywana jest obecnie nie tylko w reklamach i kreacjach wizerunkowych, lecz także w symulacjach naukowych, grach, w parkach tematycznych, animacji komputerowej i wielu innych dziedzinach życia. Zawód grafika to jeden z tych zawodów, który można spokojnie wykonywać bez studiów. Dobrzy graficy komputerowi są rozchwytywani — liczą się umiejętności, kreatywność, podejście i chęć nauki. W dzisiejszych czasach każda firma przykłada dużą uwagę do budowy świadomości marki. Znajomość zasad obróbki graficznej decyduje o sukcesie lub porażce znaczących przedsięwzięć biznesowych oraz marketingowych.

Gdzie jako grafik komputerowy znajdziesz pracę?

Nabytą na szkoleniu wiedzę możesz wykorzystać w pracy w agencji reklamowej, wydawnictwie, działach marketingu, przygotowując atrakcyjne wizualnie projekty. Plusem zawodu grafika jest jego duża różnorodność na rynku pracy. Taka osoba jest potrzebna w wielu firmach, nie tylko o profilu reklamowym. Kurs w naszej szkole ma na celu opanowanie możliwości aplikacji w takim stopniu, by móc profesjonalnie zajmować się grafiką komputerową i wyróżnić się na rynku pracy.

Dlaczego warto zapisać się do naszej szkoły w Rzeszowie?

U nas w szkole w Rzeszowie przy ul. Kolejowej wszystkiego cię nauczymy. Naszym atutem jest doświadczona kadra, która ma możliwość bezpośredniego kontaktu z każdym kursantów. Kurs jest realizowany w specjalnie przygotowanych salach komputerowych. Każda osoba ma przygotowane własne stanowisko pracy, które zostało wyposażone w odpowiednie programy graficzne umożliwiające nauczenie się programów takich jak: CorelDraw, Photoshop i Illustrator. Każdy kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu.

Kurs grafiki komputerowej w Rzeszowie – zapisz się już dziś!

Jeśli szukasz ciekawego i atrakcyjnego zawodu, nasz kurs powinien cię zainteresować. W razie jakichkolwiek pytań chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami osobiście lub e-mailowo, korzystając z naszej strony.