kursy i szkolenia Rzeszów

Kursy i szkolenia Rzeszów – postaw na wykształcenie!

Chcesz zapisać się na kurs? Zapraszamy do Niepublicznego Zespołu Szkół w Rzeszowie. Nasza szkoła posiada w swojej ofercie kursy i szkolenia Rzeszów w wielu specjalizacjach. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się, dlaczego warto wybrać naukę w naszej placówce.

Na czym polegają kursy i szkolenia Rzeszów?

Kursy i szkolenia Rzeszów to cykl zajęć, które odbywają się w systemie zaocznym. Zajęcia w naszej placówce umożliwiają osobom dorosłym uzyskanie kwalifikacji zawodowych oraz dyplomu, który potwierdzi zdobyte kompetencje. Ponadto, nauka w naszej szkole dzieli się na dwa bloki programowe – teoretyczny oraz praktyczny. Takie rozwiązanie pozwala na przełożenie zdobytej wiedzy na praktykę. Co ważne, zajęcia odbywające się w naszej placówce prowadzone są w miłej i kameralnej atmosferze.  Kwalifikacyjne kursy i szkolenia zawodowe to wybór dla osób, które stawiają na rozwój!

Co możemy Ci zaoferować?

Nasza szkoła oferuje wiele kursów oraz szkoleń zawodowych, z których możesz skorzystać. Kształcimy w wielu dziedzinach, przykładowo jest to technik administracji, technik ekonomista, technik logistyk czy opiekun środowiska. W ofercie naszej szkoły znajdują się także inne kursy i szkolenia, o których możesz przeczytać tutaj.   Kursy i szkolenia Rzeszów to kompleksowe kształcenie, które pozwala na rozwinięcie swoich zainteresowań oraz pogłębienie kwalifikacji zawodowych. Ponadto, nasza placówka stawia na kierunki przyszłościowe, dlatego możesz być pewny, że zdobyta wiedza przyda Ci się w życiu zawodowym!

Zdobądź praktyczne wykształcenie!

Niepubliczny Zespół Szkół zaprasza na kursy i szkolenia Rzeszów. Zastanawiasz się czy warto?  Nauka w naszej placówce umożliwi Ci zdobycie cennej wiedzy oraz zwiększy Twoje predyspozycje zawodowe. Co ważne, zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę, która pozwoli Ci na zrozumienie nawet najtrudniejszych kwestii. Zapoznaj się z pełną ofertą i zapisz się na kurs!