Policealna szkoła Rzeszów – postaw na rozwój!

Chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe? Myślisz o zapisaniu się na kurs? Policealna szkoła Rzeszów to miejsce dla Ciebie. Zobacz, czym jest szkoła policealna i kto może się do niej zapisać. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się najważniejszych informacji na temat naszej placówki.

Policealna szkoła Rzeszów – czym jest?

Wahasz się nad zapisaniem się do szkoły policealnej, bo nie wiesz czym jest? Śpieszymy Ci z pomocą. Placówki tego typu to szkoły dla dorosłych, które kształcą osoby na poziomie szkoły średniej i policealnej. W naszej ofercie znajdziesz wiele kierunków kształcenia, zaczynając od policealnego studium lub kursu zawodowego po kursy krótkie.  Ich wybór zależny jest od Ciebie i czasu, jakim dysponujesz. Co ważne, nauka w naszej szkole podzielona jest na dwa bloki: teoretyczny i praktyczny. W ten sposób nasi uczniowie mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na praktykach zawodowych, dzięki czemu poznają specyfikę danego zawodu. Jeżeli już wiesz, czym charakteryzuje się nasz Niepubliczny Zespół Szkół w Rzeszowie sprawdź, kto może się do niego zapisać i jak wyglądają nasze zajęcia.

Kto może zapisać się do szkoły policealnej?

Każdy, kto posiada wykształcenie średnie. Pamiętaj, że jeżeli chcesz zapisać się do naszej szkoły, nie musisz posiadać świadectwa maturalnego. Policealna szkoła Rzeszów to miejsce dla osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe lub dopiero je nabyć. Do naszej placówki uczęszczają zarówno osoby aktywne na rynku zawodowym, jak i te, które dopiero chcą zacząć pracę. Szkoła policealna to więc placówka dla wszystkich, którzy stawiają na rozwój.

Policealna szkoła Rzeszów – jak wyglądają zajęcia?

Tak jak już wspomnieliśmy, nauka w naszej szkole obejmuje dwa bloki programowe. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna prowadzona jest przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli oraz praktyków. Długość zajęć zależy od kursu, na jaki się zdecydujesz. Najczęściej trwają one od roku do dwóch lat. Odbywają się w dogodnych terminach w systemie zaocznym, dlatego połączenie nauki z codziennym obowiązkami dla naszych uczniów nie jest trudnością. Chcesz zapisać się na kurs? Możesz zrobić to już teraz. Wystarczy, że klikniesz tutaj.  Nie wiesz, jaki kurs wybrać? Zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy!