studium kierunki Rzeszów

Studium kierunki Rzeszów – poznaj naszą ofertę

Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Nie wiesz jak to zrobić? W takim razie studium kierunki Rzeszów to wybór dla Ciebie! Przyjdź do Niepublicznego Zespołu Szkół w Rzeszowie i wybierz studium, które będzie zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Zdobądź wiedzę, której potrzebujesz i wykorzystaj ją w swoim zawodzie.

Czym jest studium kierunki Rzeszów?

Studium kierunki Rzeszów to zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych. Nasza szkoła to placówka, która zajmuje się kształceniem osób na poziomie szkoły średniej oraz policealnej. Chcąc podjąć się nauki w naszej szkole, nie musisz posiadać świadectwa maturalnego. Nasze zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, a ich częstotliwość zależy od wybranego przez Ciebie kursu. Takie rozwiązanie umożliwia pogodzenie nauki z Twoimi codziennymi obowiązkami. Studium kierunki Rzeszów nie koliduje więc z pracą czy nauką w innej szkole. Co ważne, nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób, które dopiero zaczynają pracę w zawodzie, a także dla tych, którzy już pracują od pewnego czasu.

Korzyści płynące z nauki w naszej szkole

Stałe pogłębianie wiedzy oraz rozwój umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu, to ważna kwestia. Na to pozwoli Ci studium kierunki Rzeszów. Wybierając naukę w naszej szkole zyskasz cenną wiedzę teoretyczną, którą będziesz mógł wykorzystać w trakcie praktyk zawodowych. Ponadto, rozwiniesz swoje zainteresowania oraz sprawdzisz, czy dobrze czujesz się w wybranym przez Ciebie zawodzie.

Jakie kierunki możemy Ci zaoferować?

Nasza placówka kształci w wielu dziedzinach. Są to m.in. technik usług kosmetycznych, technik BHP, technik rachunkowości, technik administracji, opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun w domu pomocy społecznej czy opiekun osoby starszej. Po ukończeniu studium, zdobyta przez Ciebie wiedza potwierdzona zostanie odpowiednim certyfikatem. Studium kierunki Rzeszów pozwoli Ci na uzyskanie potrzebnej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w swoim życiu zawodowym.

Przyjdź do Niepublicznego Zespołu Szkół w Rzeszowie i zdobądź praktyczne wykształcenie. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!