studium Rzeszów kierunki nzs-rzeszow.pl

Studium Rzeszów kierunki – zacznij naukę w naszej szkole!

Poszukujesz miejsca, które zagwarantuje Ci wysoką jakość kształcenia? Myślisz o zwiększeniu kwalifikacji w swoim zawodzie? Zapisz się do Niepublicznego Zespołu Szkół w Rzeszowie. Wybierz studium Rzeszów kierunki i postaw na rozwój zawodowy. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Do kogo skierowana jest oferta studium?

Studium Rzeszów kierunki to zajęcia skierowane dla osób, które mają wykształcenie średnie. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że do uczęszczania na nasze zajęcia nie jest wymagane świadectwo maturalne. Aby zapisać się do nas, nie musisz posiadać tego dokumentu. Zajęcia prowadzimy w systemie zaocznym – odbywają się w dogodnych terminach – tak, aby móc pogodzić codzienne obowiązki z nauką. Zastanawiasz się, czy nasze studium jest dla Ciebie? Oczywiście, że tak. Rozwijanie swoich umiejętności jest ważne w każdym wieku, dlatego naszym uczniem może zostać osoba, która dopiero ukończyła szkołę, jak i osoba, która posiada już doświadczenie zawodowe.

Jaki kierunek wybrać?

W ofercie Niepublicznego Zespołu Szkół w Rzeszowie znajduje się wiele kierunków nauczania. Nie wiesz jaki wybrać? Weź pod uwagę swoje zainteresowania i aktualne potrzeby rynku. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszej placówki, będziesz mógł skorzystać ze szkoleń i kursów, tj.: technik BHP, technik rachunkowości, technik administracji, opiekunka środowiskowa, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej czy technik usług kosmetycznych i wielu innych, które posiadamy w swojej ofercie. Zastanów się i wybierz odpowiednią dla siebie drogę rozwoju.

Oferta dostosowana do potrzeb każdego słuchacza

Osoby, które chcą być aktywne na rynku zawodowym powinny stale zwiększać swoje umiejętności. Dzięki temu nie tylko wzbogacają swoje CV, ale przede wszystkim zdobywają cenną wiedzę specjalistyczną. Studium Rzeszów kierunki posiada ofertę edukacyjną w pełni dostosowaną do aktualnego zapotrzebowania na rynku pracy. Jeżeli ukończysz naukę w naszej szkole, potwierdzimy to certyfikatem oraz dyplomem. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego słuchacza i elastyczność w terminach odbywających się zajęć. Chcesz się zapisać na jeden z kierunków? Wystarczy, że klikniesz tutaj.