Studium Rzeszów http://nzs-rzeszow.nzs-rzeszow.arkweb.pl/

Studium Rzeszów – podnieś swoje kwalifikacje zawodowe

Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych? Stawiasz na ciągły rozwój? Studium Rzeszów to szkoła wprost stworzona dla Ciebie. Wykwalifikowana kadra, bogata oferta szkoleniowa, doskonałe warunki – to tylko nieliczne zalety tej szkoły. Sprawdź, co jeszcze czeka na Ciebie po zapisaniu się do tego studium w Rzeszowie.

Do kogo jest skierowana oferta studium Rzeszów?

Studium Rzeszów jest dla wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać i pragną nieustannie podnosić swoje umiejętności. Kursy i szkolenia oferowane przez tę placówkę edukacyjną są skierowane do osób dorosłych – zarówno do tych, którzy dopiero co skończyli szkołę, jak i dla osób, które już są aktywne zawodowo i chcą podnieść swoje kwalifikacje lub się przebranżowić.

Co może zaoferować Ci nasza placówka?

Niepubliczny Zespół Szkół w Rzeszowie to miejsce, które specjalizuje się w kształceniu osób na poziomie szkoły średniej i policealnej.  Nasza szkoła swoim słuchaczom oferuje wysoki poziom kształcenia na jednym z wielu dostosowanych do zapotrzebowania na rynku profili nauczania tj. technik usług kosmetycznych, technik BHP, technik rachunkowości, technik administracji, opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun w domu pomocy społecznej czy opiekun osoby starszej. Więcej na temat możliwości, jakie gwarantuje nasza placówka, możesz przeczytać tutaj.

Szkoła dla dorosłych Rzeszów – w jakim systemie prowadzona jest nauka?

Prowadzone przez nas zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Ich częstotliwość zależna jest od kursu, na jaki się zdecydujesz. Wybierając naukę w naszej placówce, po skończonym kursie zyskasz potwierdzenie zdobytych kwalifikacji zawodowych w postaci dyplomu zawodowego oraz świadectwa. Zaletą edukacji w naszej szkole jest to, że realizowany program dzieli się na dwa bloki – teoretyczny oraz praktyczny. Kompleksowo realizujemy program nauczania, co procentuje tym, że nasi absolwenci są bardzo dobrze przygotowani do pracy w interesujących ich zawodach. Rozumiemy potrzeby naszych słuchaczy i zdajemy sobie sprawę z ich ograniczeń czasowych, dlatego jesteśmy elastyczni w tym obszarze. Naukę w naszym studium w Rzeszowie możesz połączyć bez problemu ze swoimi obowiązkami. Nie czekaj i zapisz się na kurs!