Szkola policealna Rzeszów http://nzs-rzeszow.nzs-rzeszow.arkweb.pl/aktualnosci/

Szkoła policealna Rzeszów – zapoznaj się z naszą ofertą

Planujesz zapisać się do szkoły policealnej? Wahasz się, bo nie wiesz, jak wygląda nauka w takiej placówce? To proste. Przeczytaj nasz krótki wpis i dowiedz się wszystkich potrzebnych informacji. Postaw na rozwój zawodowy.

Szkoła policealna – czym jest?

Zastanawiasz się, czym jest szkoła policealna? To placówka dla dorosłych, w której zdobędziesz cenną wiedzą na temat zawodu, który Cię interesuje. Co ważne, nasza szkoła oferuje nie tylko naukę teoretyczną, ale także praktyki zawodowe. W ten sposób uzyskaną wiedzę będziesz mógł wykorzystać w praktyce, co doskonale przygotuje Cię do pracy w wybranym sektorze. Pamiętaj, że jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ pracodawcy szczególną uwagę przypisują praktycznym umiejętnościom swoich pracowników. Zapisując się do Niepublicznego Zespołu Szkól w Rzeszowie będziesz miał okazję zdobyć doświadczenie już w trakcie nauki.

Co możemy Ci zaoferować?

Jeżeli zdecydujesz się na naukę w naszej szkole,  będziesz miał do wyboru niemal kilkanaście kierunków kształcenia. W zależności od czasu jakim dysponujesz, możesz wybrać policealne studium zawodowe, kwalifikacyjne kursy zawodowy lub kursy krótkie. Co wyróżnia naszą szkołę? Przede wszystkim miła i kameralna atmosfera. Dodatkowo, szkoła policealna Rzeszów to miejsce, w którym bez problemu pogodzisz naukę z codziennymi obowiązkami, a nawet pracą! Co ważne, naszą kadrę pedagogiczną tworzą wysoko wykwalifikowani nauczyciele oraz doświadczeni praktycy.

Dla kogo jest szkoła policealna Rzeszów?

Dla wszystkich osób, które posiadają wykształcenie średnie. Warto jednak zaznaczyć, że zapisując się do naszej szkoły, nie musisz posiadać świadectwa maturalnego. Nie jest to wymagane. Ile trwa nauka w naszej szkole? Długość studium zależna jest od kierunku, na jaki się zdecydujesz. Zazwyczaj trwa ona od roku do dwóch lat. Zajęcia odbywają się w dogodnych terminach w systemie zaocznym.  Nauka w szkole policealnej to wybór dla tych osób, które nieustannie chcą zgłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje zawodowe. To miejsce zarówno dla aktywnych zawodowo, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku pracy. Jesteś zainteresowany? Zapisz się na wymarzony kurs już teraz.